O nas 

Royal Haven – luksusowe wyposażenie wnętrz w duchu nowoczesnego minimalizmu

Royal Haven to miejsce, które powstało z potrzeby dzielenia się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami - dekoracyjnymi i codziennego użytku. Wierzymy, że przestrzeń zaaranżowana w duchu nowoczesnego minimalizmu sprzyja zachowaniu wewnętrznej równowagi i pozwala osiągnąć spokój. Wejdź do świata luksusowych dodatków i akcesoriów i zadbaj o wyjątkową atmosferę swojego wnętrza.

Wyjątkowa estetyka i spójna oferta

Tworząc ofertę Royal Haven, zadbaliśmy, żeby była spójna i skupiona wokół estetyki charakterystycznej dla naszej marki. Kolekcje premium poddajemy starannej selekcji i oferujemy Ci wyłącznie produkty, które spełniają ściśle określone standardy. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu wszystkie propozycje są utrzymane w duchu RH – sprzyjają wypoczynkowi, celebracji zwykłych chwil i osiągnięciu harmonii w aranżacji wnętrz.

Ekskluzywne meble i dodatki

W Royal Haven wiemy, jak duże znaczenie ma pięknie zaaranżowane wnętrze – to, dlatego proponujemy Ci wyszukane meble salonowe i sypialniane. Nasz asortyment obejmuje kolekcje premium i jest zgodny z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi.

Unikalne kolekcje perfekcyjnie uzupełniają luksusowe dodatki – aromatyzowane świece Jody Lo, pałeczki zapachowe, zegary ścienne i wazony.

Gustowne oświetlenie podłogowe, sufitowe, ścienne i stołowe

Oświetlenie wnętrza ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności pomieszczenia i komfortu korzystania z niego. W Royal Haven sięgamy po rozwiązania, które pozwalają w pełni wykorzystać zaaranżowane systemy oświetleniowe, a w razie potrzeby – uzupełnić je. Gustowne oświetlenie podłogowe, sufitowe, ścienne i stołowe pochodzi z kolekcji TK Lighting – polskiego producenta opraw świetlnych premium.

Piękne wyposażenie kuchni i łazienki

Tworząc ofertę Royal Haven zadbaliśmy również o to, by ekskluzywne i funkcjonalne przedmioty mogły towarzyszyć Ci na co dzień. W poszczególnych kategoriach tematycznych czekają na Ciebie: piękne wyposażenie kuchni (obejmujące luksusowe szkło stołowe i barowe, designerskie naczynia ceramiczne) i nowoczesne sprzęty elektryczne.

Dbamy, aby Twoje wnętrza były funkcjonalne i estetyczne – oferta Royal Haven to wyjątkowe propozycje również do łazienki. Nowoczesne, stylowe i eleganckie zamienią ją w prywatną oazę spokoju, pozwalając Ci powrócić do stanu równowagi i pełnego relaksu.

Royal Haven to miejsce, w którym udowadniamy, że przedmioty, które towarzyszą Ci na co dzień, mogą być wyjątkowe, a korzystanie z nich może znacząco poprawiać jakość i komfort Twojego życia.